Forum Web portala SMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrotvorne akcije

3 posters

Go down

Dobrotvorne akcije Empty Dobrotvorne akcije

Post by inikolic Tue 15 Sep 2009, 13:13

Palo mi je na pamet da na razini naše župe organiziramo neku dobrotvornu akciju u koju bismo uključili sve mlade i sve skupine u kojima se okupljaju... imate li kakvu ideju? recimo, meni je palo na pamet dobrovoljno darivanje krvi. mislim da se s njima u petrovoj čak može dogovoriti da dođu na lice mjesta u slučaju da se radi o većem broju ljudi.
uglavnom, i sami znate da krv znači život i da je krv jedina tekućina koju nije moguće stvoriti umjetnim putem, nego ovisi samo o dobrim ljudima koji su spremni dati dio tog svog života za spas drugoga. to je izraz velike ljubavi za brata čovjeka koji je u potrebi.
eto, dajem na znanje i čekam komentare...
inikolic
inikolic
Admin


Back to top Go down

Dobrotvorne akcije Empty Re: Dobrotvorne akcije

Post by vkosalec Tue 15 Sep 2009, 15:46

ja sam IN Wink

ali samo da ti napomenem da ako misliš full ozbiljno da forum ne prate svi mladi (bar ne još, nadam se budu jednog dana) tako da bi trebalo i SMS poslati

ako se organizira ovo, svi članovi Športske sekcije će znati za ovo, za ostale neznam...
vkosalec
vkosalec
Admin


Back to top Go down

Dobrotvorne akcije Empty Re: Dobrotvorne akcije

Post by inikolic Tue 15 Sep 2009, 20:49

mamićku ćemo zadužiti za školsku grupu, smaju za animatore, neku od sestara selak za zbor, martinu za molitvenu zajednicu, hmmm koga još imamo???
inikolic
inikolic
Admin


Back to top Go down

Dobrotvorne akcije Empty Re: Dobrotvorne akcije

Post by vkosalec Wed 16 Sep 2009, 03:23

inikolic wrote:mamićku ćemo zadužiti za školsku grupu, smaju za animatore, neku od sestara selak za zbor, martinu za molitvenu zajednicu, hmmm koga još imamo???

neznam, trebaš s don Antom onda vidjeti koga još ima...svakako se čuj s Teom jer ona isto ima neku sličnu ideju (oko volonterske grupe)

što se mamićke tiče, ona je među športašima Wink

http://www.4shared.com/file/131936968/f9f2d8fb/Sportska_Sekcija_2009-2010.html
vkosalec
vkosalec
Admin


Back to top Go down

Dobrotvorne akcije Empty Re: Dobrotvorne akcije

Post by jkosutic Wed 16 Sep 2009, 16:08

imam ja ideju..sportska sekcija..file...podfile caritas...skupljanje sportske obuće (ne baas prestare) ili odjeće za djecu koja nemaju...možda...

jkosutic
Vijeće mladih


Back to top Go down

Dobrotvorne akcije Empty Re: Dobrotvorne akcije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum