Forum Web portala SMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji

3 posters

Go down

Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji Empty Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji

Post by vkosalec Thu 10 Sep 2009, 18:09

http://www.svetamatislobode.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1406&Itemid=113

Ja ću samo reći da fakat nemam komentara i da sam još u šoku Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji Icon_question Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji Icon_exclaim Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji Icon_question
vkosalec
vkosalec
Admin


Back to top Go down

Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji Empty Re: Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji

Post by Ivana Mamić Mon 14 Sep 2009, 12:48

Mislim da je ovo grozno i da treba ostaviti neki pismeni trag protesta u medijima!
Ivana Mamić
Ivana Mamić
Sportski treneri


Back to top Go down

Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji Empty Re: Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji

Post by inikolic Tue 15 Sep 2009, 12:41

nevjerojatno je kako takve stvari uspiju negdje izmigoljiti... čak da i stavimo na tren postrance svoja vjerska uvjerenja, potpuno je apsurdno s pedagoškog i psihološkog stajališta djeci od 5 godina objašnjavati takve stvari, jer ih ona još uvijek ne mogu shvatiti, a i zašto bi ih se opterećivalo time??? pa čak ni crkva ni svaki normalan vjernik ne govori dječici od 4,5,6 godina da je samozadovoljavanje GRIJEH! daj zamisli da to govoriš tako malom djetetu, koji tek uči slova i brojke, muči se potegnuti lijepu crtu da onaj O ne izgleda poput krumpira (a upravo to su njihovi najveći izazovi u tim godinama)... meni je to isto prestrašno kako se polako i neprimjetno stvari mijenjaju, vrijednosti obrću, stavovi ruše, nameće nova kultura smrti, a ne života...
inikolic
inikolic
Admin


Back to top Go down

Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji Empty Re: Unesco: Djeca s pet godina mogu učiti o masturbaciji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum