Forum Web portala SMS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

3 posters

Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by vkosalec Thu 02 Apr 2009, 18:40

http://www.svetamatislobode.hr/index.php?option=com_content&task=view&id=1257&Itemid=116

Planira li tko ići?
vkosalec
vkosalec
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by inikolic Thu 02 Apr 2009, 23:40

jesi siguran da je predvoditelj don stjepan bolkovac? kaj dolazi iz rima???
pa to je super!
inikolic
inikolic
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by vkosalec Thu 02 Apr 2009, 23:51

Iva wrote:jesi siguran da je predvoditelj don stjepan bolkovac? kaj dolazi iz rima???
pa to je super!

to je c/p iz Damirovog maila tako da jedino ako je on krivo napisao ali sumnjam Wink
vkosalec
vkosalec
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by inikolic Fri 03 Apr 2009, 00:26

baš mi je dragoooooo Smile za one koji ne znaju, don stjepan je svjetski povjerenik u svjetskom vijeću salezijanaca suradnika i genijalan je... hodajući izvor viceva i anegdota Very Happy
inikolic
inikolic
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by IVeK Fri 03 Apr 2009, 03:12

jao...koji bed!!! išao sam na prošle 3 studnetske duhovne obnove ali ovu ću nažalost propustiti...

6.imam ispit, 7.također i odmah poslje ispita putujem u vinograd...
IVeK
IVeK
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by vkosalec Mon 06 Apr 2009, 16:04

anybody osim mene? znam da nema puno članova registrirano ali eto hihi
vkosalec
vkosalec
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by vkosalec Wed 08 Apr 2009, 14:43

bilo je feeeeenooooomeeeeenaaaaaaalnoooooo...

evo kratki report i slikice Very Happy
vkosalec
vkosalec
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by inikolic Wed 08 Apr 2009, 15:16

a daaaaaaj?!?!?! ja na kraju nisam nikako mogla... tako mi je žao Crying or Very sad
inikolic
inikolic
Admin


Back to top Go down

Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4. Empty Re: Korizmena duhovna obnova za studente 6. - 7.4.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum